• +420 605 477 433

Reference

Nikdo do mě nedostal tolik znalostí a poznatků s tím, že by ve mě zůstaly déle než do konce hodiny, v lepším případě do konce týdne. Z toho co mi Alžběta předala do dneška žiju a jsem za to neskonale vděčný. Až s odstupem času dokážu ocenit co vše pro mě osobně udělala a co dokázala. Mnohokrát a od srdce děkuji. Je sice pravda, že ne vždy jsem chodil do hodin s uplně čistým svědomím, že jsem neměl splněný nějaký ten domácí úkol, ale to proto, že jsem skutečně chtěl chodit připraven a připravoval se na mé poměry pečlivě. Což také málokdo před Alžbětou dokázal ???? S lehkostí sobě vlastní nám vtiskla spoustu poznatků a hlavně základů, na kterých se dalo a stále ještě dá stavět. Hodiny mě bavily, něco jsem se dozvěděl, pobavil se a mělo to pro mě tedy smysl.

František Koudelka

Já hodnotím jen kladně. Byla jsem moc ráda, že  mě Alžběta mohla učit a je jen škoda, že už tomu tak není.

Výuka byla jasná a srozumitelná. Gramatiku Alžběta vysvětlila tak, že jsem věděla, kdy ji použít a proč, rozuměla jsem tomu. To bylo pro mě důležité.

Pokud nám něco nešlo, tak jsme to vždy pořádně procvičili, dokud jsme to nepochopili.

Líbil se mi i způsob, jakým jsme procvičovali konverzaci, učili se a procvičovali slovní zásobu, četli knihy.

Takových skvělých učitelů jsem moc nepotkala a často s kolegy vzpomínáme.

Dana Olivová

Jsem velmi rád, že mohu sdělit své pocity z výuky AJ, kterou pro nás s kolegy Alžběta zajišťovala. Věřím, že budu mluvit za více svých kolegů se kterými jsem do jejích hodin chodil. Hrozně moc často na Alžbětu vzpomínáme. Myšleno v dobrém. Alžbětin styl výuky a přístup byl velmi dobrý, a i když jsme občas byli tužším materiálem, shodli jsme se na tom, že jste nám v tom roce dala z výuky nejvíce ze všech minulých i pozdějších učitelů. Mnohokrát jsme říkali a říkáme dodnes ,,Alžběta byla nejlepší“. Z toho ,co nás naučila čerpáme dodnes.

Jiří Arnošt

Lekce angličtiny s Alžbětou jsou příkladem toho, co znamená Škola hrou – dokáže člověka nadchnout pro studium a vtáhnout ho do hodiny, takže se vždy těší na další.

Výborně dokáže své studenty motivovat, zaměřit se na jejich slabá místa a tato postupně vypilovat. Hodiny nejsou jednotvárné, využívá mnoho různých výukových technik, díky kterým je jazyk opravdu použitelný ve skutečném životě.

Pavla Frydrychová

Alžběta Rychtecká – nejlepší lektorka angličtiny, kterou znám.

S její pomocí jsem se dostala téměř z nulové znalosti na slušnou komunikativní úroveň za krátký čas, a i když je to už nějaká doba, co mě učila, čerpám z toho dodnes.

Krom neotřelého způsobu její výuky a naprosté profesionality, oceňuji neformální lidský přístup a především nezapomenutelnou osobnost, která Vás nikdy nepřestane bavit.

U nás ve firmě byla velice žádaná, většina studentů, kteří byli jednou v jejím kurzu, se těžko smiřovali s tím, když ji další rok „nedostali“.

Za mě – kde učí AJ Alžběta – je to na sázka na jistotu.

Nora Rotterová

Nejde jen o hodnocení angličtiny, ale o hodnocení Alžbětiny osoby jako celku.Pro mě byla a stále je velkou inspirací a má můj obdiv za to jaká je. Jsem ráda, že jsem ji mohla poznat a mohla jsem být její žákyní.

Marta Sýkorová